piątek, 4 listopada 2011

I Think I've Green You Before - czyli mono nr 330 od CATRICE

Hej!
Dzisiaj chcę Wam zaprezentować mój nowy nabytek prosto z szafy Catrice: cień mono nr 330 I Think I've Green You Before. Jego kolor od razu mnie zauroczył! Same popatrzcie:

zdj. www.catrice.eu

Moje fotki:


Opis producenta (nie będę tłumaczyć, myśle, że większość z nas zna na tyle angielski:)):

Absolute color, absolute durability, absolute coverage – now available in 11 new colors! The inspiration: the trends from international catwalks. The look: from sexy glamour to cool understatement. The effects: from matt to crystal, from metallic to satin. The Monos by CATRICE make our eyes shine as bright as the stars in the sky!
Available in a total of 30 colors.


Moje spostrzeżenia:

Cóż, nie będę owijać w bawełnę - liczyłam na ciut lepszą pigmentacje, ale nie jest źle! Kolor jest dla mnie niesamowity, taki morski seledyn (ciężko określić ten kolorek...) super podkreśla moje szaro-zielone oczy. Jestem zadowolona z wyboru i mam zamiar pokusić się o jeszcze jakieś kolorki. Może polecacie jakieś? Dajcie znać w komentarzach. Miłego dnia!

4 komentarze:

 1. Ja co prawda dopiero zaczynam przygodę z Catrice, ale już moge Ci polecić cień-słynny zresztą-410 c'mon Chameleon. Z pozoru jest nijaki, ale na oku-cudo:)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny ten cień :) ale sama pewnie nie miałabym na niego pomysłu. Nie mogę uwierzyć, że nie posiadam w swej kolekcji żadnego kosmetyku firmy Catrice! :O

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny :). Dużo osób polecam C'mon Chameleon i My first Copperware party.

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczny kolor :)
  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń