wymiana/sprzedaż

Robiąc genearalne porządki zorientowałam się, że mam kilka nieużywanych kosmetyków. Może któraś z Was będzie zainteresowana wymianką lub zakupem. Chciałabym zaznaczyć, że wszystkie kosmetyki przeznaczone do wymianki/sprzedaży nie są przeterminowane i zepsute. Każde z osobna opiszę. 


1. Avene Cleanance -Emulsion - Lotion - krem seboregulujący, matujący  do skóry mieszanej/tłustej, doskonały pod makijaż.
UŻYWANY - zużyty w 1/2
Wartość sklepowa: ok 45 zł Super Pharm
CENA: 10 zł
3. Pharmaceris N puri-capilique, łagodny tonik wzmacniający do twarzy. Zawiera ekstrakt z alg i alantoinę.
UŻYWANY - zużycie niewielkie na poziomie 2/10 preparatu. 
Wartość sklepowa: 0k 18 zł w Super Pharm (kupiony z kuponem rabatowym dlatego tak mało zapłaciłam, kosztuje on ponad 25 zł normalnie) 
CENA: 10 zł4. perełki bronzujące SUHADA z Lidla 
Kosztowały chyba 15 zł, wyjełam z opakowania sitko bo inaczej nie dałoby się używać perełek.
UŻYWANE - używane przez jakiś miesiąc, zużycie znikome.
CENA: 8 zł


UWAGA!!!
gratisy:

1. AA Skóra pod kontrolą, matujący krem na dzień przeciw niedoskonałościom, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii (kupiony w Rossmannie w lipcu tego roku. Liczba na zgrzewie tuby to seria, data ważności była na pudełku, które wyrzuciłam. Zużycie na poziomie połowy kremu, nie pamiętam wartości...coś ok 12 zł)

2. Baza pod cienie do powiek Virtual (użyta parokrotnie, przechowywana w ciemnej, chłodnej szafce. Data ważności do 12.2012r.)ZAPRASZAM i proszę zainteresowanych wymianką lub kupnem o kontakt mailowy: ilusive.ilusive@gmail.com